Linde H80D-03/1100
Marka / model
Linde H80D-03/1100
Godina proizvodnje
2021
Satovi korištenja
569 h
Lokacija stroja
32832 Augustdorf
Mascus ID
0E66025C
DETALJI
Inventarni broj
HF2467
Serijski broj
BR396
Nosivost
3.050 mm
Slobodno dizalo
150 mm
Stup podizača
Drugi
Udaljenost od centra gravitacije
1.100 mm
Dužina vilica
1.800 mm
Visina vožnje
2.880 mm