Linde H80D-03/1100-396
Marka / model
Linde H80D-03/1100-396
Godina proizvodnje
2018
Satovi korištenja
15.247 h
Mascus ID
7DD2C4C1
DETALJI
Inventarni broj
24407
Nosivost
7.105 mm
Slobodno dizalo
2.490 mm
Stup podizača
Trostruk
Udaljenost od centra gravitacije
1.100 mm
Tip gume
Super elastično
Visina vožnje
3.760 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel - Deutz
Snaga motora
85,3 kW (116 KS)
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportna masa
15.900 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
4100 x 2000 x 3760 mm