Linde H80D-01/900-396
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Linde H80D-01/900-396
Godina proizvodnje
2011
Satovi korištenja
19.596 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
1
Mascus ID
554EF9D8
DETALJI
Inventarni broj
24614
Maks. kapacitet dizanja
8.000 kg
Nosivost
6.050 mm
Stup podizača
Dvostruk
Udaljenost od centra gravitacije
900 mm
Tip gume
Jastuk
Visina vožnje
4.380 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel - Deutz
Snaga motora
86,8 kW (118 KS)
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportna masa
14.125 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3550 x 1930 x 4380 mm