Linde H80D-01/1100
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Linde H80D-01/1100
Godina proizvodnje
2012
Satovi korištenja
12.605 h
Država
Nizozemska
Opća ocjena
Mascus ID
DC68920C
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
610
Maks. kapacitet dizanja
8.000 kg
Stup podizača
Trostruk
Udaljenost od centra gravitacije
1.100 mm
Tip gume
Super elastično
Visina vožnje
3.750 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 3750 mm