Linde H140D-1401-1200
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Linde H140D-1401-1200
Godina proizvodnje
2024
Satovi korištenja
15 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
700BDA43
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
15047
Maks. kapacitet dizanja
14.000 kg
Nosivost
4.000 mm
Stup podizača
Jednostruk
Udaljenost od centra gravitacije
1.200 mm
Tip gume
Pneumatski
Dužina vilica
2.400 mm
Visina vožnje
3.640 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 6 Zylinder Cummins
Veličina prednjih guma
12.00-20 NHS
Veličina zadnjih guma
12.00-20 NHS
Transportna masa
22.950 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
5200 x 2590 x 3640 mm
Dodatna oprema
Ostale informacije
Öffnungsbereich: 445 bis 1970 mm (M-M) StVZO ähnlich DZH Front-, Dach- und Heckscheibenwischer Kameras Innenbeleuchtung Sitzheizung Multifunktionsdisplay Sonnenrollo Blitzer Bluespot Signalton