Linde H100D/600-1401
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Linde H100D/600-1401
Godina proizvodnje
2016
Satovi korištenja
13.973 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
1
Mascus ID
FA6BB959
DETALJI
Inventarni broj
24041
Maks. kapacitet dizanja
10.000 kg
Nosivost
5.000 mm
Stup podizača
Jednostruk
Udaljenost od centra gravitacije
600 mm
Tip gume
Pneumatski
Visina vožnje
3.855 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel - Cummins
Veličina prednjih guma
12.00 R20
Veličina zadnjih guma
12.00 R20
Transportna masa
17.460 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
4390 x 2600 x 3860 mm