Konecranes SMV SL20-1200A - Sago Top Quality
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Godina proizvodnje
1998
Satovi korištenja
13.049 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
1
Mascus ID
33E76DC1
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
4186low
Maks. kapacitet dizanja
20.000 kg
Nosivost
4.000 mm
Stup podizača
Jednostruk
Udaljenost od centra gravitacije
1.200 mm
Tip gume
Super elastično
Dužina vilica
2.400 mm
Visina vožnje
3.900 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportna masa
36.400 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
5900 x 3300 x 3900 mm