Kalmar DCG330-12
Marka / model
Kalmar DCG330-12
Godina proizvodnje
2025
Satovi korištenja
1 h
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija stroja
Culemborg
Država
Nizozemska
Opća ocjena
Mascus ID
B85C2CAD
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
Ne uključuje vračanog PDV-a
DETALJI
Broj kotača
6
Inventarni broj
8799
Maks. kapacitet dizanja
33.000 kg
Nosivost
4.000 mm
Stup podizača
Dvostruk
Udaljenost od centra gravitacije
1.200 mm
Dužina vilica
2.400 mm
Visina vožnje
4.020 mm
Mjenjač
DANA TE14, 8 gears
Snaga motora
185 kW (251 KS)
Napon akumulatora
24 V