Kalmar DCG180-12 | 2019
Godina proizvodnje
2019
Satovi korištenja
12.190 h
Lokacija stroja
Sittard, Limburg
Država
Nizozemska
Mascus ID
DAA3CEE1
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Maks. kapacitet dizanja
18.000 kg
Nosivost
4.500 mm
Udaljenost od centra gravitacije
1.200 mm
Marka guma
Trelleborg
Dužina vilica
2.400 mm
Visina vožnje
3.350 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Dana TE 14300 (Hydrodynamic Powershift)
Motor
Volvo TAD 873 VE
Snaga motora
185 kW (252 KS)
Engine manufacturer
Volvo TAD873VE
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportna masa
25.000 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
6090 x 3050 x 3227 mm