Kalmar DCG160-12
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Kalmar DCG160-12
Godina proizvodnje
2014
Satovi korištenja
30.005 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
F6D55385
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
3830
Maks. kapacitet dizanja
16.000 kg
Nosivost
3.100 mm
Stup podizača
Jednostruk
Udaljenost od centra gravitacije
1.200 mm
Tip gume
Pneumatski
Dužina vilica
2.400 mm
Visina vožnje
3.200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportna masa
24.000 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
5320 x 2540 x 3200 mm