Kalmar DCG160-12
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Kalmar DCG160-12
Godina proizvodnje
2017
Satovi korištenja
3.160 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
5DB9407D
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
12952
Maks. kapacitet dizanja
16.000 kg
Nosivost
3.650 mm
Stup podizača
Jednostruk
Udaljenost od centra gravitacije
1.200 mm
Tip gume
Pneumatski
Dužina vilica
2.400 mm
Visina vožnje
3.650 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Wandler
Motor
Diesel - 4 Zylinder Volvo
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportna masa
23.000 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
5460 x 2620 x 3650 mm