Kalmar DCG160-12
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Kalmar DCG160-12
Godina proizvodnje
2023
Satovi korištenja
275 h
Država
Danska
Mascus ID
4F876527
DETALJI
Inventarni broj
2707
Maks. kapacitet dizanja
16.000 kg
Nosivost
4.000 mm
Stup podizača
Dvostruk
Udaljenost od centra gravitacije
1.200 mm
Šasija vilica
Integralno bočno pomicanje
Dužina vilica
2.400 mm
Visina vožnje
3.695 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Cummins B6,7 (168KW) Tier 4F/Stage V
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul Maskinlængde (mm): 5700 Maskinbredde (mm): 2560 Gaffelbredde (mm): 200 Gaffeltykkelse (mm): 100 Førerpladsudstyr: Radio med højttalere|12V udtag|USB port|Aircondition|Luftaffjedret sæde Lys: Blitzblink|Bluespot bag|Mast LED|Arbejdslys Udstyr: Motorvarmer|Centralsmøring