Kalmar DCG160-12
450EURdan
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Kalmar DCG160-12
Godina proizvodnje
2013
Satovi korištenja
13.813 h
Lokacija stroja
Lempäälä, Pirkanmaa
Država
Finska
Mascus ID
36D725A3
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Maks. kapacitet dizanja
16.000 kg
Nosivost
4.000 mm
Stup podizača
Dvostruk
Udaljenost od centra gravitacije
1.200 mm
Podaci o stanju/jamstvo
3 kk
Dužina vilica
2.400 mm
Visina vožnje
3.695 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Certifikati
CE
Ostale informacije
- Asetinlaite keskikallistuksella
- Ilmastointi
- Keskusvoitelujärjestelmä
- Huollettu, tarkistettu ja fiksattu
- Takuu 3 kk
- Kysy edullinen leasingtarjous!
- Kuljetus saatavilla meidän kautta koko maahan.
DETALJI NAJAMA
Cijena isklj. PDV
Cijena uklj. PDV(25.5%)