Kalmar DCE150-12
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Kalmar DCE150-12
Godina proizvodnje
2011
Satovi korištenja
63.863 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
70B3F322
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
D4028
Maks. kapacitet dizanja
15.000 kg
Nosivost
5.000 mm
Stup podizača
Jednostruk
Udaljenost od centra gravitacije
1.200 mm
Tip gume
Pneumatski
Dužina vilica
2.400 mm
Visina vožnje
4.200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
ZF 3WG161
Motor
Diesel - 6 Cyl. Volvo TAD660VE
Snaga motora
147 kW (200 KS)
Preostale prednje gume / podvozje
20 - 40%
Zaliha stražnjih guma
40 - 60%
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportna masa
23.000 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 2500 x 4200 mm