Kalmar DCD320-12LB
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Kalmar DCD320-12LB
Godina proizvodnje
1998
Satovi korištenja
9.600 h
Država
Danska
Mascus ID
C42846F9
DETALJI
Inventarni broj
1710
Maks. kapacitet dizanja
32.000 kg
Nosivost
6.500 mm
Stup podizača
Dvostruk
Udaljenost od centra gravitacije
1.200 mm
Šasija vilica
Integralno bočno pomicanje
Dužina vilica
2.400 mm
Visina vožnje
5.270 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Volvo Penta
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul Maskinlængde (mm): 6800 Maskinbredde (mm): 3200 Førerpladsudstyr: Aircondition|Vendbar førerplads