Kalmar DCB32-1200
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Kalmar DCB32-1200
Godina proizvodnje
1989
Satovi korištenja
18.000 h
Država
Danska
Mascus ID
3F0E50B5
DETALJI
Inventarni broj
2249
Maks. kapacitet dizanja
32.000 kg
Nosivost
6.500 mm
Stup podizača
Dvostruk
Udaljenost od centra gravitacije
1.200 mm
Šasija vilica
Integralno bočno pomicanje
Tip gume
Pneumatski
Dužina vilica
2.500 mm
Visina vožnje
5.000 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Volvo Penta
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul Hjulstørrelse: 16.00x25 \ 16.00x25 Maskinlængde (mm): 6800 Maskinbredde (mm): 3400 Gaffelbredde (mm): 300 Gaffeltykkelse (mm): 110 Førerpladsudstyr: Aircondition Udstyr: Vægtsystem|Centralsmøring