Kalmar DC20-1200
Pitaj za cijenu
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Dizelski viličari
Marka / model
Kalmar DC20-1200
Godina proizvodnje
1990
Satovi korištenja
11.500 h
Država
Njemačka
Opća ocjena
Mascus ID
EEB041C4
DETALJI
Inventarni broj
201220
Maks. kapacitet dizanja
20.000 kg
Nosivost
6.000 mm
Stup podizača
Dvostruk
Udaljenost od centra gravitacije
1.200 mm
Tip gume
Pneumatski
Dužina vilica
2.400 mm
Visina vožnje
4.800 mm
Kabina
Brez kabine/Ostalo
Mjenjač
Clark
Motor
Diesel - Volvo
Preostale prednje gume / podvozje
80 - 100%
Zaliha stražnjih guma
60 - 80%
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportne dimenzije (DxŠxV)
6100 x 3050 x 4800 mm