Lancer - Bulmor [DISCOUNT-SALE] LQ50/12/55V
Grupa proizvoda / vozila
Bočni viličari
Marka / model
Godina proizvodnje
2010
Satovi korištenja
14.171 h
Dodatne opcije
Remontovano
Lokacija stroja
34-120 Andrychów
Država
Poljska
Mascus ID
554A8AB2
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
Ne uključuje vračanog PDV-a
DETALJI
Marka kontejnerskog hvatača
Dizel
Maks. kapacitet dizanja
5.000 kg
Nosivost
5.500 mm
Slobodno dizalo
2.600 mm
Stup podizača
Dvostruk
Dužina vilica
1.200 mm