Baumann [DISCOUNT-SALE] DX50/12/45
Grupa proizvoda / vozila
Bočni viličari
Marka / model
Godina proizvodnje
2005
Satovi korištenja
11.335 h
Dodatne opcije
Remontovano
Lokacija stroja
34-120 Andrychów
Država
Poljska
Mascus ID
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
Ne uključuje vračanog PDV-a
DETALJI
Marka kontejnerskog hvatača
Dizel
Maks. kapacitet dizanja
5.000 kg
Nosivost
4.650 mm
Slobodno dizalo
750 mm
Stup podizača
Dvostruk
Dužina vilica
1.200 mm