Battioni-Pagani HT5KU/1200
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Bočni viličari
Marka / model
Battioni-Pagani HT5KU/1200
Godina proizvodnje
2006
Lokacija stroja
32-650 Kęty
Država
Poljska
Opća ocjena
Mascus ID
004D3CA7
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
Ne uključuje vračanog PDV-a
DETALJI
Marka kontejnerskog hvatača
Dizel
Inventarni broj
Maks. kapacitet dizanja
5.000 kg
Nosivost
3.500 mm
Visina vožnje
2.750 mm
Stup podizača
Dvostruk
Transportna masa
12.800 kg
Ostale informacije
Uwaga dla klienta ostatecznego: Wózek boczny 5 ton, bocznego załadunku
BP Battioni Pagani
rok produkcji 2006
udźwig 5000 kg
maszt duplex
wys. podnoszenia masztu +/- 3500 mm
wys. konstrukcyjna masztu +/- 2750 mm
napęd diesel
silnik Deutz, moc 55 kW
waga +/- 12800 kg
ogumienie 27x10-12 PN
wymiary platformy +/- 4430x 1200 mm, SpecialEquipment: Full cabin