Yale ERC050VGN36TE085
Godina proizvodnje
2021
Satovi korištenja
1.631 h
Lokacija stroja
THOMASVILLE, Pennsylvania
Država
Sjedinjene Države
Mascus ID
978472D6
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
Ne uključuje vračanog PDV-a
DETALJI
Inventarni broj
Serijski broj
A968N26388V
Ostale informacije
2021 Yale ERC050VGN36TE085 4800 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, Full Free Lift, 195 in Max Lift Height, 74 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, 36 V, Battery Charger. to see more information.