Scag SWZT-36H-14FS
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Motokultivator kosilice
Marka / model
Scag SWZT-36H-14FS
Godina proizvodnje
2026
Satovi korištenja
1 h
Lokacija stroja
Jasper, Georgia
Država
Sjedinjene Države
Mascus ID
D01D4A19
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
Ne uključuje vračanog PDV-a
DETALJI
Serijski broj
Snaga motora
10,3 kW (14 KS)
Ostale informacije
NEW SCAG SWZT 36" Hydro Drive
(Model # SWZT-36H-14FS)
-14HP Kawasaki FS Engine
-36" Hero Cutter Deck
-5.5 Gallon Fuel Capacity
-Drive System: Hydro-Gear ZT2800 Transaxle
-0% FOR 48 MONTHS FINANCING!
-ASK ABOUT CASH DISCOUNTS!
-AVAILABLE IN 48"($7,249), 52" ($7,649), & 61" ($7,999) Deck Sizes!
-We Take Trade Ins!
Message me for more information!
Adrian ... 36 in