Giga Power LT-W200GF 250 kVA silent generator set
Grupa proizvoda / vozila
Ostali agregati
Marka / model
Godina proizvodnje
2022
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija stroja
BIG 5 Douane entrepot
Država
Nizozemska
Mascus ID
C369C741
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
Ne uključuje vračanog PDV-a
DETALJI
Serijski broj
DG2212338
Inventarni broj
Snaga motora
200 kW (272 KS)
Dodatna oprema
EN: Containerized NL: Gecontaineriseerd
Ostale informacije
Brand: GIGA POWER Unit power: 250KVA Model: LT-W200GF Unit power: 200KW Rated power factor: cOSφ = 0.8 (hysteresis) Rated output voltage: 400V/230V Rated current: 360A Rated frequency: 50Hz Rated speed: 1500rpm Engine brand: Cummins Colour: Black Model: HKC6CD280E21 Diesel engine (main/standby) power: 256kW Number of cylinders: 6 Generator brand: Shanghai Duning Lead-acid battery: 120A/2