Cummins 6CT8.3-GM115
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Motori
Marka / model
Cummins 6CT8.3-GM115
Godina proizvodnje
2018
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija stroja
Jining, Shandong, China
Država
Kina
Opća ocjena
1
Mascus ID
AE427AE2
DETALJI
Inventarni broj
6CT8.3-GM115
Zadnji pregled
yes
Snaga motora
115 kW (156 KS)
ID dijela
6CT8.3-GM115
Evidencija svih servisa
Da
Serijski broj
6CT8.3-GM115
Transportna masa
800 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1400 x 1000 x 1400 mm
RPM
1500
Emisijski razred
Faza II
Podaci o stanju/jamstvo
ISO9001
Zemlja proizvodnje
Kina
Uvjeti isporuke
FCA, CPT, FOB, CFR, CIF, EXW
Ostale informacije
Cummins 6CT8.3-GM115 Marine G-Drive Diesel Engine General Information of Cummins 6CT8.3-GM115 Marine G-Drive Diesel Engine Engine Model 6CT8.3-GM115 Engine Type 6 Cylinders in Line Displacement 8.3 L Bore*Stroke(mm) 114 * 135 CPL Number 2216 Net Weight (with flywleel & alternator) 702 Kg Overall Diemension(L*W*H) 1360mm*780mm*988mm Technical Specification of Cummins 6CT8.3-GM115 Marine G-Drive Diesel Engine Marine Certification CCS Aspiration Turbocharged Fuel System BYC PB Pump/GAC Electronic Governor Electrical System(Starter Motor/Alternator) 12V/24V Lowest Starting Temp without auxiliary system -12℃ Engine Cooling Fluid Volume 12.3 L Performance Data of Cummins 6CT8.3-GM115 Marine G-Drive Diesel Engine Rated Power/Speed 115 kW/155HP @ 1500rpm Standby Power/Speed 127kW/170HP @ 1500rpm Fuel Consumption @ Rated Power 209g/Kw.h Fuel Consumption @ Standby Power 212g/Kw.h Idel Speed 750±100 rpm