Cummins 6BTAA5.9-G12
Grupa proizvoda / vozila
Motori
Marka / model
Cummins 6BTAA5.9-G12
Godina proizvodnje
2021
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija stroja
Jining, Shandong, China
Mascus ID
F9AAD49D
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
6BTAA5.9-G12
Zadnji pregled
0
Snaga motora
140 kW (190 KS)
ID dijela
6BTAA5.9-G12
Evidencija svih servisa
Da
Engine manufacturer
Cummins
Serijski broj
6BTAA5.9-G12
Transportna masa
600 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1300000 x 900000 x 1400000 mm
Podaci o stanju/jamstvo
ISO9001
Uvjeti isporuke
FOB, CFR, CIF, EXW
Ostale informacije
Cummins 6BTA5.9-G12 G-Drive Diesel Engine
General Information
Engine Model 6BTA5.9-G12
Engine Type 6 Cylinders in Line
Displacement 5.9 L
Bore*Stroke(mm) 102 * 120
CPL Number 2697
Net Weight (with flywleel & alternator) 453Kg
Overall Diemension(L*W*H) 1110mm*750mm*988mm
Technical Specification
Fuel System BYC PB Pump/GAC Electronic Governor
Aspiration Turbocharged & Intercooled
Governing Rate ≤5%
Electrical System(Starter Motor/Alternator) 12V/24V
Lowest Starting Temp without auxiliary system -12℃