Cummins 6BT5.9-C120
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Motori
Marka / model
Cummins 6BT5.9-C120
Godina proizvodnje
2018
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija stroja
Jining, Shandong, China
Država
Kina
Opća ocjena
Mascus ID
4180E5A6
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
6BT5.9-C120
Zadnji pregled
yes
Snaga motora
87 kW (118 KS)
ID dijela
6BT5.9-C120
Evidencija svih servisa
Da
Serijski broj
6BT5.9-C120
Transportna masa
600 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1200 x 1000 x 1400 mm
RPM
2200
Emisijski razred
Faza II
Podaci o stanju/jamstvo
ISO9001
Zemlja proizvodnje
Kina
Uvjeti isporuke
FOB, CFR, CIF, EXW
Ostale informacije
Cummins 6BT5.9-C120 Industrial Diesel Engine
General Information
Engine Model 6BT5.9-C120
Engine Type 6 Cylinders in Line
Displacement 5.9 L
Bore*Stroke(mm) 102 * 120
Engine Configuration Number D402056CX02
Net Weight (with flywleel & alternator) 432 Kg
Overall Diemension(L*W*H) 1110mm*750mm*988mm
Technical Specification
Certification Euro I
Aspiration Turbocharged
Fuel System Wuxi Weifu A Pump/RSV Governor
Electrical System(Starter Motor/Alternator) 12V/24V
Lowest Starting Temp without auxiliary system -12℃
Engine Cooling Fluid Volume 9.9 L
Performance Data
Rated Power/Speed 87 kW/120HP @ 2200rpm