Cummins 6LTAA8.9-GM200
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Motori
Marka / model
Cummins 6LTAA8.9-GM200
Godina proizvodnje
2018
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija stroja
Jining, Shandong, China
Država
Kina
Opća ocjena
1
Mascus ID
14DB770B
DETALJI
Inventarni broj
6LTAA8.9-GM200
Zadnji pregled
yes
Snaga motora
200 kW (272 KS)
ID dijela
6LTAA8.9-GM200
Evidencija svih servisa
Da
Serijski broj
6LTAA8.9-GM200
Transportna masa
900 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1500 x 1000 x 1500 mm
RPM
1500
Emisijski razred
Faza II
Podaci o stanju/jamstvo
ISO9001
Zemlja proizvodnje
Kina
Uvjeti isporuke
FCA, CPT, FOB, CFR, CIF, EXW
Ostale informacije
Cummins 6LTAA8.9-GM200 Marine G-Drive Diesel Engine General Information of Cummins 6LTAA8.9-GM200 Marine G-Drive Diesel Engine Engine Model 6LTAA8.9-GM200 Engine Type 6Cylinders in Line Displacement 8.9 L Bore*Stroke(mm) 114 * 145 CPL Number 2724 Net Weight 650 Kg Overall Diemension(L*W*H) 1400mm*800mm*1040mm Technical Specification of Cummins 6LTAA8.9-GM200 Marine G-Drive Diesel Engine Marine Certification CCS Aspiration Turbocharged & Water-Air Inter-Cooled Fuel System BYC P7100  Pump/GAC Governor Electrical System(Starter Motor/Alternator) 12V/24V Lowest Starting Temp without auxiliary system -12℃ Engine Cooling Fluid Volume 11.1 L Performance Data of Cummins 6LTAA8.9-GM200 Marine G-Drive Diesel Engine Rated Power/Speed 200 kW/268HP @ 1500rpm Standby Power/Speed 220 kW/295HP @ 1500rpm Fuel Consumption @ Rated Power 205g/Kw.h Fuel Consumption @ Standby Power 206g/Kw.h Idel Speed 950~1050 rpm