Cummins 6CT8.3-GM115
Pitaj za cijenu
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Motori
Marka / model
Cummins 6CT8.3-GM115
Godina proizvodnje
2018
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija stroja
Jining, Shandong, China
Država
Kina
Opća ocjena
Mascus ID
AE427AE2
DETALJI
Inventarni broj
6CT8.3-GM115
Zadnji pregled
yes
Snaga motora
115 kW (156 KS)
ID dijela
6CT8.3-GM115
Evidencija svih servisa
Da
Serijski broj
6CT8.3-GM115
Transportna masa
800 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1400 x 1000 x 1400 mm
RPM
1500
Emisijski razred
Faza II
Podaci o stanju/jamstvo
ISO9001
Zemlja proizvodnje
Kina
Uvjeti isporuke
FCA, CPT, FOB, CFR, CIF, EXW
Ostale informacije
Cummins 6CT8.3-GM115 Marine G-Drive Diesel Engine
General Information of Cummins 6CT8.3-GM115 Marine G-Drive Diesel Engine
Engine Model 6CT8.3-GM115
Engine Type 6 Cylinders in Line
Displacement 8.3 L
Bore*Stroke(mm) 114 * 135
CPL Number 2216
Net Weight (with flywleel & alternator) 702 Kg
Overall Diemension(L*W*H) 1360mm*780mm*988mm
Technical Specification of Cummins 6CT8.3-GM115 Marine G-Drive Diesel Engine
Marine Certification CCS
Aspiration Turbocharged
Fuel System BYC PB Pump/GAC Electronic Governor
Electrical System(Starter Motor/Alternator) 12V/24V
Lowest Starting Temp without auxiliary system -12℃
Engine Cooling Fluid Volume 12.3 L
Performance Data of Cummins 6CT8.3-GM115 Marine G-Drive Diesel Engine
Rated Power/Speed 115 kW/155HP @ 1500rpm
Standby Power/Speed 127kW/170HP @ 1500rpm