Bateman BPG160-32WR-068-MR160
Pitaj za cijenu
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Grabilice
Marka / model
Bateman BPG160-32WR-068-MR160
Godina proizvodnje
2023
Lokacija stroja
Brewerton, New York
Država
Sjedinjene Države
Mascus ID
563B4AF2
DETALJI
Inventarni broj
0101GRP51
Serijski broj
B16795
Ostale informacije
Description: 4/3 Power Wood Rake to Pin-on Link Belt 145x4dz 360 Degree Rotation Manipulated Rotator w. Pin-on Lugging 68" Jaw Opening 26" Wide 3.65 sq ft 5 000 psi 3.5" Jaw Cylinders 2 280 lbs Set of Non-Heat Treated Pins Hours: 2