CEC 20X30-400
Godina proizvodnje
2013
Lokacija stroja
Livingston, Montana
Država
Sjedinjene Države
Mascus ID
37D7F9E2
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
Ne uključuje vračanog PDV-a
DETALJI
Inventarni broj
Serijski broj
13311
Ostale informacije
2013 CEC 20X30-400 Portable Closed Circuit Cone Crushing Plant CEC 8 ft x 17 ft Vibratory Grizzly Feeder CEC 20 in x 30 in Jaw Crusher, 13 ft x 5 ft Double Deck Screen, 30 in Wide Under Crusher Conveyor, 30 in x 50 ft 0 in Crusher to Screen Conveyor, 30 in Wide Under Screen Conveyor, 30 in Wide Left Discharge Conveyor, 30 in Wide End Discharge Conveyor, Industrial Magnetics Inc 30 in x 6 ft 6 in Cross Belt Magnet, Tri/A Carrier, Spring Suspension, Hydraulic Leveling. to see more information.