Perkins 4012-46TAG2A - 1.650 kVA Generator - DPX-19823-O
Grupa proizvoda / vozila
Dizel agregati
Marka / model
Godina proizvodnje
2025
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija stroja
Dordrecht
Država
Nizozemska
Mascus ID
2A70BC82
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Serijski broj
Inventarni broj
DPX-19823-O
Motor
Perkins 4012-46TAG2A
Izlaz
1.650 kVA
Potrošnja goriva
196 L/h at 75% Load
generator
Leroy Somer LSA 50.2
Engine manufacturer
Perkins
Frekvencija
50 Hz
Voltaža
400 V
Volumen spremnika
2.000 l
Bruto težina
9.780 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
4900 x 2182 x 2530 mm