Perkins 4008TAG3 - 1.250 kVA Generator - DPX-19821
Grupa proizvoda / vozila
Dizel agregati
Marka / model
Godina proizvodnje
2025
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija stroja
DORDRECHT, Zuid-Holland
Država
Nizozemska
Mascus ID
67C1A03C
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Serijski broj
Inventarni broj
DPX-19821
Motor
Perkins 4008TAG3
Izlaz
1.250 kVA
Potrošnja goriva
188 Liter / Hour at 75% Load
generator
Leroy Somer LSA 50.2
Engine manufacturer
Perkins
Frekvencija
50 Hz
Voltaža
400 V
Volumen spremnika
1.450 l
Bruto težina
12.270 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
6058 x 2438 x 2896 mm