Perkins 4008TAG2A - 1100 kVA Generator - DPX-19820
Grupa proizvoda / vozila
Dizel agregati
Marka / model
Godina proizvodnje
2025
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija stroja
Dordrecht
Država
Nizozemska
Mascus ID
A559543D
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Serijski broj
DGBH1056S41716K
Inventarni broj
DPX-19820
Motor
Perkins 4008TAG2A
Izlaz
1.100 kVA
Potrošnja goriva
163 Liter / Hour at 75% Load
generator
Leroy Somer TAL A49
Engine manufacturer
Perkins
Frekvencija
50 Hz
Voltaža
400 V
Volumen spremnika
1.460 l
Bruto težina
11.430 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
6000 x 2350 x 2896 mm