Kubota SQ-1210-CAN
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Dizel agregati
Marka / model
Kubota SQ-1210-CAN
Godina proizvodnje
2011
Satovi korištenja
8.896 h
Lokacija stroja
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Država
Kanada
Mascus ID
2169A658
DETALJI
Serijski broj
80021KB10277
Inventarni broj
Ostale informacije
2011 Kubota SQ-1210-CAN 20 kW Generator Set Kubota 4 Cylinder Diesel Engine, 120 V / 240 V Rated Voltage, 240 V & 120 V Receptacles