Gigapower LT-W400GF
Godina proizvodnje
2023
Lokacija stroja
Bors, Bihor
Država
Rumunjska
Mascus ID
2EC006AC
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Ostale informacije
Generator de curent Gigapower LT-W400GF, an 2023, 500 KVA, 400 V, 720A, motor Diesel Cummins in 6 pistoane de 428 kW, stare noua, recent adusa. Pretul afisat NU contine TVA!!!