GENERATOR GIGAPOWER LT-W400GF
Grupa proizvoda / vozila
Dizel agregati
Marka / model
GENERATOR GIGAPOWER LT-W400GF
Godina proizvodnje
2023
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija stroja
CLUJ NAPOCA, Cluj
Država
Rumunjska
Mascus ID
80ED36D6
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Snaga motora
428 kW (582 KS)
Engine manufacturer
CUMMINS
Ostale informacije
GENERATOR ELECTRIC GIGAPOWER LT-W400GF, AN FABRICATIE 2023, NEFOLOSIT. 500KVA, 400V, 720A, motor CUMMINS de 428kw, nou, nefolosit.