GENERADOR HIMOINSA HYW35KVAS
Grupa proizvoda / vozila
Dizel agregati
Marka / model
GENERADOR HIMOINSA HYW35KVAS
Godina proizvodnje
2014
Satovi korištenja
1.609 h
Dodatne opcije
Obnovljeno
Lokacija stroja
Utrera, Andalucía
Država
Španjolska
Opća ocjena
1
Mascus ID
8FCD9FF8
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Serijski broj
Inventarni broj
Zadnji pregled
Motor
YANMAR
Snaga motora
35 kW (47,6 KS)
Izlaz
35 kVA
Potrošnja goriva
DIESEL
Engine manufacturer
HIMOINSA
Bruto težina
1.100 kg
Podaci o stanju/jamstvo
SEIS MESES
Zemlja proizvodnje
Španjolska
Oprema
Cisterna, Akumulator, Komtrolna ploča, Čelična nadstrešnica
Ostale informacije
GRUPO ELECTROGENO HIMOINSA HYW35 KVAS COMPUESTO POR MOTOR YANMAR, ALTERNADOR STANDFORD AÑO DE FABRICACION 2014, HORAS DE TRABAJO 1609, PINTURA ORIGINAL, DISPONE DE CE, INSONORIZADO,ARRANQUE AUTOMATICO PARA FALLO DE RED, MONOFASICO Y TRIFASICO 220V y 380V 50Hz PERFECTO ESTADO DE FUNCIONAMIENTO , SE ENTREGA TOTALMENTE REVISADO, ENVIAMOS A TODA ESPAÑA Y EXTRANJERO