Atlas Copco QAS120JDS
Pitaj za cijenu
Grupa proizvoda / vozila
Dizel agregati
Marka / model
Atlas Copco QAS120JDS
Godina proizvodnje
2006
Lokacija stroja
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Država
Kanada
Mascus ID
8013CF8C
DETALJI
Serijski broj
16MPF11236D045947
Inventarni broj
Ostale informacije
2006 Atlas Copco QAS120JDS 120 kW Mobile Generator Set 2007 US EPA Label, John Deere 6 Cylinder Diesel Engine, 150 kVA/120 kW Rated 3 Phase Output, 480 V / 240 V / 120 V Rated Voltage