Zoomlion ZTC 800 V 6
Godina proizvodnje
2022
Satovi korištenja
1.168 h
Država
Kina
Opća ocjena
1
Mascus ID
9797645D
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
Ne uključuje vračanog PDV-a
DETALJI
Inventarni broj
1
Zadnji pregled
Serijski broj
Broj prijašnjih vlasnika
Evidencija svih servisa
Da
Bruto težina
50.000 kg
Maks. kapacitet dizanja
80.000 kg
Registracijski broj
Maks. nosivost na kraju prečke
Min boom length
1.250 cm
Emisijski razred
Faza V
Boom duljina
5.850 cm
Min luffing jib
300 cm
Nosiva prečka
Maksimalna visina dizanja
Nosivost
Visina dizalice - horizontalni krak
300 cm
Visina dizalice - zglobni krak
Gornji motor
Weichai WP12.375E50
Gornji sati
1.168 h
Tip dizalice
Hidraulički krak dizalice
Izvorna boja
GREEN
Protuteža
18000
Nosač motora
Engine manufacturer
Weichai
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1510028503.82 m
Tip nosača
Sa kotačima
Podaci o stanju/jamstvo
one year
Marka guma
Double Star
Preostale prednje gume / podvozje
99
Zaliha stražnjih guma
Zemlja proizvodnje
Kina
Uvjeti isporuke
FCA, FOB, CFR, CIF, EXW
Ostale informacije
### ZOOMLION ZTC800V6 (80t Truck Crane) – Specifications #### 1. Basic Information - **Model**: ZTC800V6 (ZTC800V653 / ZTC800V663-1) - **Type**: Truck Crane - **Max. Rated Lifting Capacity**: **80,000 kg (80 t)** @ 3 m radius - **Manufacturer**: Zoomlion (China) #### 2. Boom & Lifting Performance - **Boom Type**: 6-section U-shaped main boom - **Basic Boom Length**: 12.5 m - **Fully Extended Main Boom**: **58.5 m** - **Max. Combined Boom (Main + Jib)**: 76 m - **Max. Lifting Height (Main + Jib)**: **83.5 m** - **Max. Load Moment (Basic Boom)**: **3,480 kN·m** - **Max. Load Moment (Fully Extended Main Boom)**: 1,710 kN·m #### 3. Engine (Weichai) - **Model**: WP12.375E50 (Euro 5 / China National V) - **Rated Power**: **276 kW (375 hp)** @ 1,900 rpm - **Max. Torque**: 1,900 N·m - **Cylinders**: 6-cylinder in-line diesel #### 4. Chassis & Travel - **Driving Weight**: **50,000 kg** - **Overall Dimensions (L×W×H)**: 15,100 × 2,850 × 3,820 mm - **Max. Travel Speed**: **90 km/h** - **Max. Gradeability**: 40% - **Min. Turning Diameter**: 24 m - **Outrigger Spread (Long×Transverse)**: 8.0 m × 7.8 m (max) #### 5. Working Speeds - **Main Hoist Rope Speed (No Load)**: 140 m/min - **Aux. Hoist Rope Speed (No Load)**: 130 m/min - **Slewing Speed**: 0–1.8 r/min