Zoomlion ZAT 2200 V 8
Ispis
INFO
Grupa proizvoda / vozila
Rabljene dizalice za težak teren
Marka / model
Zoomlion ZAT 2200 V 8
Godina proizvodnje
2023
Satovi korištenja
1.054 h
Država
Kina
Opća ocjena
Mascus ID
95E786C8
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
Ne uključuje vračanog PDV-a
DETALJI
Inventarni broj
1
Zadnji pregled
Serijski broj
1
Broj prijašnjih vlasnika
Evidencija svih servisa
Da
Bruto težina
54.990 kg
Maks. kapacitet dizanja
220.000 kg
Registracijski broj
Maks. nosivost na kraju prečke
Min boom length
1.380 cm
Emisijski razred
Faza V
Boom duljina
8.800 cm
Min luffing jib
300 cm
Nosiva prečka
Maksimalna visina dizanja
Nosivost
Visina dizalice - horizontalni krak
300 cm
Visina dizalice - zglobni krak
Gornji motor
Weichai WP10.375E53
Gornji sati
1.054 h
Tip dizalice
Hidraulički krak dizalice
Izvorna boja
GREEN
Protuteža
72000
Nosač motora
Engine manufacturer
Weichai
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1658530004 m
Tip nosača
Sa kotačima
Podaci o stanju/jamstvo
one year
Marka guma
Triangle
Preostale prednje gume / podvozje
99
Zaliha stražnjih guma
Zemlja proizvodnje
Kina
Uvjeti isporuke
FCA, FOB, CFR, CIF, EXW
Certifikati
EPA, CE
Ostale informacije
### ZOOMLION ZAT2200V8 (All Terrain Crane) – Specifications
#### 1. Basic Information
- **Model**: ZAT2200V8 (ZAT2200V863)
- **Type**: 8-axle All Terrain Crane
- **Max. Rated Lifting Capacity**: **220,000 kg (220 t)**
- **Operating Weight**: **54,990 kg** (standard config)
- **Counterweight**: **72,000 kg (72 t)** (standard)
#### 2. Engine & Emissions
- **Chassis Engine**: Weichai WP13.540E50 (Euro 5)
- **Upper Engine**: Weichai WP10.375E53
- **Rated Power (Chassis)**: **405 kW (550 hp)** @ 1,900 rpm
- **Rated Power (Upper)**: **205 kW (279 hp)** @ 2,200 rpm