Dynapac SD2500CS
Godina proizvodnje
2019
Satovi korištenja
4.574 h
Lokacija stroja
Sevilla
Država
Španjolska
Mascus ID
531F40B5
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
DETALJI
Inventarni broj
Serijski broj
10002154TKG003022
Ostale informacije
2019 Dynapac SD2500CS Track Asphalt Paver Requires AdBlue,, Propane Heated 2500 mm - 4800 mm Screed,, Sensor Ski,, 310 mm Triple Grouser Track Shoes w/Rubber Inserts