Kovo diesel solda WELDING GENERATOR EW400DST
Grupa proizvoda / vozila
Ostali agregati
Marka / model
Godina proizvodnje
2019
Satovi korištenja
5.000 h
Dodatne opcije
Mogućnost iznajmljivanja
Država
Kina
Opća ocjena
1
Mascus ID
B0424708
CIJENE
Izaberite valutu
Cijena
Ne uključuje vračanog PDV-a
DETALJI
Broj prijašnjih vlasnika
2
Motor
YANMAR
Snaga motora
20 kW (27,2 KS)
Izlaz
20 kVA
Potrošnja goriva
8
generator
stamford
Engine manufacturer
YANMAR
Frekvencija
50 Hz
Voltaža
415 V
Emisijski razred
Faza IIIB
Volumen spremnika
50 l
Bruto težina
500 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1200 m
Podaci o stanju/jamstvo
3
Uvjeti isporuke
CFR, CIF, EXW
Oprema
Cisterna, Komtrolna ploča
Certifikati
CE
Dodatna oprema
KUBOTA ENGINE
Ostale informacije
KOVO WELDING GENERATOR EW400DST 15-19KVA GENERATOR, MEANWHILE EW400DST CAN HAVE 200A*2 OR 400A WELDER OUTPUT EASY FOR CONTRACTOR KOVO EW SERIES WELDERS ARE DIRECT COUPLING WITH DC WELDING GENERATOR HEAD